Beste ouders of aspirant lid, Als u of uw kind graag wil voetballen en lid wil worden van VV De Sweach dan kunt u het inschrijfformulier via onze site invullen
Met behulp van dit inschrijfformulier kun je je aanmelden bij VV De Sweach. Nadat je je gegevens hebt ingevuld en gecontroleerd, kun je het versturen. Het formulier komt dan automatisch bij de secretaris terecht.Hieronder nog even enkele belangrijke punten:
Wil je eerst proberen of voetbal iets voor je is dan kan dat uiteraard ook. We raden dan aan om even contact met ons op te nemen zodat we kunnen kijken wanneer er training is. Na drie keer meetrainen zal de leider of trainer dan vragen of je lid wilt worden. NB zonder lidmaatschap is het niet toegestaan aan wedstrijden mee te doen. Vul het inschrijfformulier in.
Jeugdsport fonds FrieslandVV De Sweach werkt samen met het Jeugdsportfonds Friesland. Het Jeugdsportfonds Friesland geeft sportkansen aan kinderen en jongeren uit gezinnen waar niet genoeg geld is om lid te worden van een sportvereniging. Voor meer inforrmatie klik hier.Lidmaatschap afmelden? Als u of uw kind zich wil afmelden dan kan dat via het afmeld formulier. Wij willen iedereen erop wijzen dat opzeggen van het lidmaatschap van VV de Sweach alleen kan worden beëindigd aan het einde van het seizoen (Statuten, Artikel 7.5.a.) (voor 1 juni). Dit is niet zonder reden. Als vereniging gaan wij aan het begin van het seizoen verplichtingen aan richting KNVB (afdracht per lid aan KNVB voor competitie), trainers, materiaal etc. Graag jullie begrip hiervoor.
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.